O nas

Pro Silesia istnieje od 2000 r.
Organizujemy kursy i szkolenia zarówno dla przedsiębiorstw jak i dla indywidualnych klientów.
Elastycznie dopasowujemy zakres i tematykę oferowanych szkoleń do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.  Zapewniamy przygotowanie pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem pracodawców.

Oganizujemy szkolenia na specjalne życzenie naszych klientów, w naszej siedzibie lub w siedzibie klienta.
Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym do organizacji szkoleń zawodowych.

Dysponujemy kadrą świetnych wykładowców i trenerów, fachowców z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Nasi trenerzy stale doskonalą swoją wiedzę i umiejętności; na bieżąco reagujemy na zmiany przepisów i techniki tak, by treść naszych szkoleń była stale aktualna.

Posiadamy niezbędne certyfikaty i akredytacje umożliwiające nam opracowanie i prowadzenie szkoleń w wielu dziedzinach zawodowych, m.in.:
  • Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.16/00002/2008.
  • Wpis na Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 4418 w zakresie doradztwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy.
  • Akredytacja Regionalnego Ośrodka BHP nr RO-10/2009/2015 nadana przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy (CIOP-PIB),
  • Atest nr 342/2015 Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach na Ośrodek Szkolenia Spawaczy w Namysłowie metodami 111,135,141,311.
  • Akredytacja Kuratorium Oświaty, decyzja nr 15 z 1 lipca 2010 r.
  • Programy oraz wytyczne Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach na spawanie metodami 111,135,141,311.
  • Zatwierdzone programy Urzędu Dozoru Technicznego na kursy kat. I D,  II D, I P, II P, I S, II S, I Ż, II Ż
  • Programy nauczania przygotowujące do egzaminów NOT: E i D Grupa 1, 2 i 3.
  • Program nauczania operatorów wózków jezdniowych wraz z bezpieczną wymiana butli, zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego w Opolu, na podstawie programu programu Ośrodka Doskonalenia Kadr w Mysłowicach nr 1557/II/2008, B/175/II/2008, U/173/II/2008.

Cenimy sobie rzetelność i profesjonalizm.
Wśród szkoleń, które organizujemy odnajdą Państwo m.in. wszelkie szkolenia z zakresu BHP, usługi i konsultacje BHP, szkolenia zawodowe, m.in. obsługi wózków jezdniowych, żurawi, spawania metodami MAG i TIG, szkolenia komputerowe, m.in. MS Excel i  grafika komputerowa, i wiele innych.
Zaufaj naszemu doświadczeniu! Zapraszamy do współpracy!